hoši pozor


"O pohár dráčka Soptíka" v Chuchelně

17.09.2017 14:16

      Po prázdninách pokračoval seriál "O pohár dráčka Soptíka" v Chuchelně. Navzdory chladnějšímu počasí zápolilo v Chuchelně 19 družstev kategorii mladších a 17 družstev v kategorii starších. Na soutěži děti nejdříve na jednotlivých stanovištích plnily úkoly ZHV, které prověřily jejich znalosti nejen v oblasti požární ochrany, ale také například mapových značek. Obě družstva splnila všechny úkoly bez zaváhání a trestných bodů, což bylo důležité pro celkové umístění v soutěži.

      Soutěžní družstva následně dle pořadí nastupovala na plnění požárního útoku. Družstvo mladších dokončilo útok s časem 22,93 s, což jim vyneslo celkové 4. místo. Děti v kategorii starších zvládly útok s časem 24,00 s, což v dané konkurenci znamenalo celkové 8. místo. Všichni se radovali ze získaných bodů, vyhraných cen a především družstvo mladších bylo hrdé na získaný pohár, který se nám v tomto seriálu podařilo získat vůbec poprvé.  

—————

Zpět