hoši pozor


Pohoří hasičská soutěž

04.07.2015 13:57

Zůčastnili jsme se další hasičské soutěže, vyjeli jsme do Pohoří. Sešlo se tam 12 družstev, takže konkurence veliká. Také tam bylo 5 dužstev žen, škoda že nevyjely naše hasičky. Pořadí družstev bylo zřejmě dohodnuto předem, nabídly nám, že můžeme jít 5. v pořadí, to se nám moc nelíbilo a tak nám řekli, ať jdem jako první. Protože nás  bylo málo, pomohli nám kluci ze Rváčova. 

       

Útok se šel na 4 savice a 3 "B", takže trochu nezvyklé. Večer před soutěží jsme trénovali a moc se nadařilo. Ale na soutěží nám to klaplo parád

ně a čas pod 30 s, ktarý jsme dosáhli na obou terčích, se ukázal jako nejlepší a zajistil nám první místo

 

     Byla to velká radost, vzhledem ke konkurenci a k počasí, které je tyto dny slunečné a velice horké.

 

 

 

   Fotogalerie

 

 

 

—————

Zpět