hoši pozor


Výsledky soutěžě O pohár dráčka soptíka vyhlášeny

24.10.2015 22:01

     Dne 24.10.2015 v Chuchelně vyhlásili konečné pořadí seriálu soutěží pro děti – Soptíkova poháru. Přítomni jsme bohužel nebyli, ale potěšilo nás konečné pořadí družstev našich dětí.

Celkově jsme se tedy umístili:

Družstvo Rváčov – Košov A………..14 místo

Družstvo Rváčov – Košov A………..21 místo

Z celkových 30 zúčastněných jsme se umístili s družstvem „A“ v horní polovině startovního pořadí, což je jistě velký úspěch. Zvlášt vzhledem k okolnostem, za jakých jsme soutěžili. Soupeři v kategorii starších se připravují na Soptíka už léta, jejich družstvo je často složeno z dětí kolem 14 – 15 let věku, které už mají několik Soptíků za sebou. My jsme letos jeli poprvé, připravovali jsme se pár měsíců a naše družstva tvoří děti i z kategorie mladších. Přesto se podařilo takto uspět v kategorii starších.

 

Dětem patří velký obdiv a přejme jim, aby vydrželo nadšení a píle, a aby v příštím roce v poháru o dráčka Soptíka pořádně zamíchali kartami, tak jak to občas ukazují jejich starší kolegové.

—————

Zpět