hoši pozor


ZHV Bukovina u Čisté

09.10.2016 11:57

Přesto, že hasičské sezoně pomalu odzvoninlo, v sobotu 8.10.2016 jsme ještě vypravili družstvo dětí na soutěž. A ne jen tak ledajakou. Na Závodu Hasičské Všestrannosti v Bukovině u Čisté čekal na soutěžící 3km dlouhý běh lesem po vyznačené trase a 6 stanovišť se záludnýim úkoly. Počasí nebylo příliš vlídné. Ranní teploty kolem 4°C a 3h čekání až přijdeme na řadu jsme přečkali v autech. Před lehkým odpolední deštěm jsme se už schovat nemohli, protože nás zastihl na trase závodu. Naše 2 hlídky se počasím nenechaly otrávit a do závodu daly všechno. Díky nim jsme tak vstoupili do soutěže PLAMEN na 13. a 34. místě z 45 družstev. Obě hlídky soutěžily v kategori STARŠÍ. Pro letošek to byla opravdu poslední soutěž a my můžeme slavit vydařenou sezónu 2016.

—————

Zpět